Volkan Demirel Derbi Öncesi Sert Konuştu

 Volkan Demirel Derbi Öncesi Sert Konuştu
Okunuyor Volkan Demirel Derbi Öncesi Sert Konuştu

Süper Ligin 24.haftasında evinde Galatasaray’ı ağırlayacak olan Fenerbahçe, maçın hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor.

Fenerbahçe formasını uzun yıllar terleten ve Kadıköy’de derbi mağlubiyeti görmeyen Volkan Demirel, sarı-lacivertli takımda antrenör olarak yoluna devam ediyor. Volkan Demirel, hafta sonu oynanacak Galatasaray derbisi öncesi FB TV’ye açıklamalarda bulundu.

SÜLALEMDE BİR TANE BEŞİKTAŞLI VAR

Yaşadığım her şey için çok mutluyum, çok gururluyum. Fenerbahçe için her şeyi yaptım. Yanlışım ve hatalarım olmuştur. Şimdi izlediğimde ben de ‘Neden yaptım?’ diyorum. Ben çocukluktan Fenerbahçeliyim. Sülalemde sadece bir tane Beşiktaşlı var. İnşallah hocalık hayatımda da Fenerbahçe’ye katkı vereceğim.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK DERBİSİ

Fikstür çekildiğinde önce ilk haftaya sonra derbiye bakılır. Galatasaray ile ne zaman ve nerede oynayacağımıza bakarız. Türkiye’nin en büyük derbisi Fenerbahçe – Galatasaray’dır. Bunu dünya söylüyor.

BU DERBİ BAYRAMIMIZDIR

Galatasaray maçları bizim bayramımızdır. Bir hafta, belki iki hafta bu maçı düşünürüz. benzin almaya gidiyorsun, ‘Volkancım derbi ne olacak?’ diyor. Bu bile bir baskı. Stresten maçı oynamak istemeyeni bile gördüm.

BU YIL Kİ İNANCIMIZ FARKLI

Tüm Fenerbahçeliler inansın, güvensin. Bu yılki inancımız çok daha farklı. İnşallah sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız.

HAFTA SONU BAYRAM OLACAK

Fenerbahçeliler bu takıma güvenmeye devam etsin. Ben bu takımı, havasını biliyorum. Hafta sonu Fenerbahçelilerin bayramı olacaktır, tüm Fenerbahçeliler hazır olsun.

11 ADAM TOPLASAK YENERİZ

Derbilere rahat hazırlanırdım. Fenerbahçe’ye imza attığımda Galatasaray’ı 6-0 yendik. O maçı locada izledim. O gün dedim ki, ‘Burada derbileri kazanırız.’ Dışarıdan 11 adam toplasak, onlar da toplasa, yine biz kazanırız.

KAZANACAĞIMIZA İNANIRDIM

Derbide yenilmeme serimin hesabını tutmadım, bana söylediler. Baktım ki devam ediyor. Bu inanmaktan geçiyor. Kendi evimizde derbiyi kazanacağımıza inanıyordum, en kötü kaybetmeyeceğimize inanıyordum.

20,50 SENEDE BİR OLUR

Geçen sene bir istisna oldu. Derbi galibiyetine bir sene ara verdik. 20 senede bir olur, belki 50 senede bir olur. Bundan sonra hiç olmayacak. Yine bir seri yakalayacağız.

Yorum Yap