Spor Yazarlarından Beşiktaş Maçı Değerlendirmesi

 Spor Yazarlarından Beşiktaş Maçı Değerlendirmesi
Okunuyor Spor Yazarlarından Beşiktaş Maçı Değerlendirmesi

Nihat Kahveci, Beşiktaş’ın Kasımpaşa karşısında aldığı 1-0’lık mağlubiyeti Tivibu Spor ekranlarında yorumladı. İşte Nihat Kahveci’nin sözleri…

Kasımpaşa’yı tebrik ediyorum. Dakika 1’den 95’e kadar çok konsantre olmuş, isteyen bir Kasımpaşa vardı, muhteşem bir ilk yarı oynadı, çabuk atağa çıktı, pozisyonlara girdi.

Aytaç muhteşem bir gol attı. Ersin ne yapsın 2 haftadır, bir Ozan, bir Aytaç muhteşem vurdu, yapacak bir şey yok ikisinde de.

İlk yarıda özellikle Kasımpaşa’nın bu kadar rahat oynamasında en büyük etken, Beşiktaş’ın rakibinden uzak olmasıydı. Beşiktaş, bir sezonda yaşayabileceği tüm olumsuzlukları bu maç öncesinde yaşadı. Kovidli oyuncular, milli takımdan sakat dönenler, sarı kart cezalıları, oyuncuların konsantrasyon eksikliği, iyi idman yapmamış olması…

İstenen oyun yoktu, belki bu sezonun en kötü ilk yarı performansı vardı. Bunların hepsi bir araya geldiğinde kolay kolay maç kazanamazsın.

Daha önce yapılsa aslında güzel bir şey, hakem iyi yönetse tekrar atanır, sıkıntı yok. Bu hafta enteresan işler oldu, MHK birilerine cevap vermek istedi, bunun sonucu ne olacak, bilemiyorum ama bu kadar camiayla uğraşamazsın. Bahsettiğimiz camialar 50-60-70 milyona hükmeden camialar.

Yorum Yap