Sergen Yalçın’dan Sürpriz Açıklamalar

 Sergen Yalçın’dan Sürpriz Açıklamalar
Okunuyor Sergen Yalçın’dan Sürpriz Açıklamalar

Trabzonspor maçında beklenmedik bir yenilgi yaşayan Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın oyuncularıyla bir değerlendirme yaptı.

Takvim Gazetesi’nde yer alan habare göre; tecrübeli teknik adam futbolcularıyla yaptığı toplantıda, “Trabzonspor maçında herkes elinden gelenin en iyisini yaptı. Mücadelemiz ve oyunumuz üst düzeydeydi. Sadece şans bizden yana değildi” ifadelerini kullandı.

Sergen hoca, “Bu ligin en iyi takımı biziz. Ligin en değerli ve yetenekli oyuncuları sizsiniz. Bir yenilgiyle davamızdan vazgeçecek değiliz. Buraya ne zorluklarla geldik. Hepimiz biliyoruz” dedi.

Beşiktaş’ın teknik patronu, “Şampiyonluğun en büyük adayı biziz. Şampiyonluktaki rakiplerimizden daha iyi durumda olduğumuz bir gerçek. Sezon sonunda da bunu herkese göstereceğiz” diye konuştu

Siyah – beyazlı teknik adamın ayrıca, “Maçta inanılmaz pozisyonlar oldu. Özellikle son dakikalarda çok net fırsatlar bulduk. Maalesef değerlendiremedik. Üç puan kaybettiğimiz için elbette üzgünüm ama bu kadar çok pozisyona girmemiz açısından çok umutluyum” diye konuştuğu öğrenildi.

Artık ligde kolay maçlar olmadığını her karşılaşmanın zorluk derecesinin yüksek olduğunu ve buna göre hazırlanmaları gerektiğini de vurgulayan Sergen Yalçın’ın, “Herkese şans veriyoruz. Bazı arkadaşlarımız konsantrasyon eksikliği yaşadı. Üst üste oynamasanız bile bunun olmaması gerekiyor. Herkes bundan sonra çok dikkatli olmalı. Özellikle basit kartlar görmememiz gerek” diyerek takımın eksiklerini anlattığı ifade edildi.

Yorum Yap