Sergen Yalçın Mutluluğu

 Sergen Yalçın Mutluluğu
Okunuyor Sergen Yalçın Mutluluğu

Bu sezon şampiyonluğunun en önemli adaylarından biri olarak yolunda devam eden Karakartal, Galatasaray derbisinden şampiyonluğu göğüslemek istiyor.

Deneyimli teknik adam, bu sezon çok alışık olunmayan bir şekilde Rize maçı sonrası soyunma odasında oyuncuların galibiyet sevincine katılmıştı. Karşılaşmanın hemen ardından Hatayspor maçını kafasında oynamaya başlayan Yalçın, iki gününü bu maça konsantre olmuş şekilde geçirdi.

“KARA GÖRÜNDÜ, SONUNU GETİRELİM”

Rize karşılaşması sonrası yaptığı açıklamalarla Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan’a ‘Hodri meydan’ diyen tecrübeli teknik adam, takımıyla yaptığı toplantıda iki noktaya dikkat çekerek şunları söyledi:
“Hepiniz şampiyonluğu nasıl istediğinizi, hak ettiğinizi gösterdiniz. Ayrı ayrı tebrik ediyorum, gurur duyulacak işler yaptınız. Artık kara görünmüş durumda, şimdi sonunu getirip emeklerimizin karşılığını alacağız. 4 maç, 4 final kaldı. Her şey bizim elimizde. Fenerbahçe’nin de bizim gibi çok zorlu maçları var. Önlerindeki iki maçtan 6 puan çıkarma ihtimalleri düşük. Biz Hatay ve Galatasaray maçlarını kazanıp Türk Telekom Stadı’nda şampiyonluğumuzu ilan edelim.”

Yorum Yap