Kaptan Transferi Açıkladı

 Kaptan Transferi Açıkladı
Okunuyor Kaptan Transferi Açıkladı

Fenerbahçe teknik patronu Emre Belözoğlu, gelecek sezon için yapacağı transferleri açıkladı .

Emre Belözoğlu’nun hedefinin “Genç ve yetenekli” futbolcuların takıma kazandırılması… Bu konuda Avrupa’da birçok ligde genç oyuncular izleniyor.

Yaz transfer döneminde Süper Lig’den yıldızları kadrosuna katan Fenerbahçe’de, genç sportif direktör Emre Belözoğlu’nun ortaya koyduğu performans, “Alo ben Emre Ağabey’in” sloganıyla ölümsüzleşmişti. Ara transferde de nokta atış yapan Belözoğlu, özellikle Szalai ve Osayi’nin ortaya koyduğu performans sonrası rotasını Avrupa’ya çevirdi.

Emre Belözoğlu’nun hedefi, Attila Szalai ve Bright Osayi-Samuel gibi “Genç ve potansiyeli yüksek” oyuncuların sayısını artırmak.

Başta Portekiz olmak üzere birçok ülkede birçok oyuncu yakından takip ettiriliyor. Hatta Fenerbahçe’nin sezon sonu için bazı oyuncularla şimdiden söz kestiği dahi iddia ediliyor.

Sarı-lacivertliler, gelecek sezon için sol bek, sol açık ve santrfor bölgelerine odaklanmış durumda. Ancak bu araştırmalar esnasında başka bir yetenek keşfedilirse farklı bölgelere de takviyeler yapılabilir. Sezon sonunda performansa göre, özellikle yabancıların önemli bölümüyle yollar ayrılacak.

Yorum Yap