Fenerbahçe’de Ayrılıklar Geliyor

 Fenerbahçe’de Ayrılıklar Geliyor
Okunuyor Fenerbahçe’de Ayrılıklar Geliyor

Kadrosuna önemli takviyeler yapan Fenerbahçe, birçoğundan istediği verimi alamadı.

İlk olarak Lemos ve Tisserand olmak üzere Cisse, Mbwana Samatta, Mame Thiam, Diego Perotti, kiralıklar Frey ve Kemal Ademi ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Edinilen bilgilere göre; bu sezonun bitmesinden sonra Emre Belözoğlu ve ekibinin bir değerlendirme yaparak gidecekler ile kalacaklar konusunda yönetime bir liste vereceği öğrenildi.

MBWANA SAMATTA

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe’nin gol umudu olarak transfer edilen Samatta, ortaya koyduğu performansla eleştirilerin odağı haline geldi. Fenerbahçe, mümkün olan en az zararla Samatta’yı gönderecek. Samatta’nın mecburi satın alma parası ödendikten sonra Genk’e satılma planı var.

PAPISS CISSE

Samatta’dan sonra yedek golcü olarak transfer edilmesine rağmen büyük katkı vermesi beklenen Cisse, adeta yokları oynadı. Verim alınamayan Cisse’nin ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

LEMOS

Sezon başında 1,5 milyon Euro bonservis bedeli ödenerek transfer edilmesine rağmen istenilen performansı sahaya yansıtamayan Mauricio Lemos, sezon sonunda takımdan gönderilecek isimler arasında yer alıyor.

GÖKHAN GÖNÜL

Oynadığı süre içinde oldukça iyi performans göstermesine rağmen sürekli sakatlık yaşayan Gökhan Gönül’ün de sezon sonu teknik ekibe katılması bekleniyor.

Yorum Yap