Erol Bulut’un Trabzonspor maçı 11’i.

 Erol Bulut’un Trabzonspor maçı 11’i.
Okunuyor Erol Bulut’un Trabzonspor maçı 11’i.

Süper Lig’in 27. haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Trabzonspor’a konuk olacak. Sarı-lacivertliler kazanıp şampiyonluk yarışını sürdürmek istiyor. Mağlubiyet halinde avantaj rakiplere geçecek, Erol Bulut’la ipler kopma noktasına gelecek. İşte Erol Bulut’un muhtemel 11’i..

Kanarya’da nefesler tutuldu. Süper Lig’de bu akşam Trabzonspor’a konuk olacak sarı-lacivertli takımda tek hedef galibiyet. Geçen hafta alınan Göztepe mağlubiyeti karşılaşmayı kritik hale getirdi. 3 puan dışındaki her sonuçta zirve yarışında avantaj Galatasaray ve Beşiktaş’a kaptırılacak. Durumu tartışılan teknik direktör Erol Bulut’un koltuğu da tehlikeye girecek. Genç hoca, kazanıp kara bulutları dağıtmak ve yeniden şampiyonluk havasına girmek istiyor.

ZAAFLARINI ANLATTI
Trabzonspor’un zaafları hafta boyunca oyunculara anlatıldı. Bulut yine her zamanki deplasman taktiği ile sonuca gitmeyi planlıyor. Mağlubiyet durumunda ise Fenerbahçe’de taşların yerinden oynaması bekleniyor. Yönetimin radikal kararlar alacağı ifade ediliyor. Ancak şimdilik bunlar hasıraltı edilmiş durumda. Başkan Ali Koç ve sportif Emre Belözoğlu hafta boyunca Samandıra’da takıma moral terapisi yaptı. Oyuncular da galibiyet sözü verdi.

İŞTE FENERBAHÇE’NİN MUHTEMEL 11’İ

FENERBAHÇE: ALTAY, SANGARE, SERDAR, SZALAI, NOVAK, OZAN, SOSA, VALENCIA, MESUT, PELKAS, THIAM

Yorum Yap