Derbi Sonrası Erol Bulut’a Sert Eleştiri

 Derbi Sonrası Erol Bulut’a Sert Eleştiri
Okunuyor Derbi Sonrası Erol Bulut’a Sert Eleştiri

Dev derbinin ardından eleştirilere takılan isimlerden biri de Erol Bulut oldu.

Tümer Metin, Galatasaray’ın Süper Lig’in 24. haftasındaki dev derbide deplasmanda Fenerbahçe’yi Mustafa Muhammed’in golüyle 1-0 mağlup ettiği maçı TRT Spor ekranlarında yorumladı.

“NE YAPTIĞINI BİLEN GALATASARAY’DI”

“Oyunda çok değişiklik olmadı ama daha hazır, daha ne yaptığını bilen takım, bitiş düdüğüne kadar Galatasaray’dı.”

“FENERBAHÇE DOĞAÇLAMA OYNUYOR”

“Fenerbahçeliler kusura bakmasın, biraz doğaçlama oynuyor Fenerbahçe. Geri düşersek Mesut girer, geri düşersek bir forvet daha girer deniyor ama oyunun bütünü için bir plan yok.”

“GEÇEN HAFTA TAMAM DEDİRTTİ”

“Mısırlı oyuncu son sözü söyledi. Galatasaray, uzun süre santrfor sıkıntısı çekti. Kağıt üzerinde santrforları var, Falcao oynadığında atıyor, Diagne atıyordu ama hocanın istediği santrfor değil. Geçen hafta girdikten sonra yaptığı 2 hareket tamam dedirtti.”

“İNANILMAZ İYİ GOL”

“Muhammed, Galatasaray’ın bu oyunu oynamasında, deplasmanda oyunun belli bölümlerini önde oynamasında etkiliydi. İnanılmaz da iyi bir gol attı.”

“GERİ DÜŞÜNCE MESUT’U OYUNA ATMAK…”

“Fatih hoca dersine iyi hazırlanmış, Erol hoca için aynısını söyleyemeyeceğim. Derbinin gidişatı, duygusu farklı olur. Bir şey yapmanız lazım. Yoksa geri düşünce Mesut’u oyuna atmak, Thiam’ı oyuna atmak, sadece gidişatı düzeltecek hamleler olmaz.”

Yorum Yap