Beşiktaş’tan Aboubakar Harekatı

 Beşiktaş’tan Aboubakar Harekatı
Okunuyor Beşiktaş’tan Aboubakar Harekatı

Siyah Beyazlı yönetim sezon başında transfer ettiği Aboubakar’dan çok memnun.

Beşiktaş’ın sözleşme imzalayacağı isimlerin başında Vincent Aboubakar geliyor. Siyah-beyazlılar ile bir yıl daha opsiyonu bulunan Kamerunlu oyuncunun menajeri Pini Zahavi ile yönetici Emre Kocadağ bir görüşme yaptı.

3 YILLIK YENİ SÖZLEŞME

Daha önce 2 milyon euro garanti paranın altına inmeyeceğini söyleyen İsrailli menajere, “Aboubakar’la 1 yıllık değil 3 yıllık sözleşme yapacağız” denildi.

“KARİYERİYLE OYNAMA”

Aboubakar’ın tüm kariyeri boyunca Beşiktaş’tan başka bir yerde başarılı olamadığını Zahavi’ye anlatan yönetici Kocadağ, “Abouabakar’ın İstanbul’daki kadar mutlu olacağı bir yer bulabileceğini sanmıyorum. Para için oyuncunun kariyeriyle oynama” tavsiyesinde bulundu.

ABOUBAKAR DA İSTİYOR

Aboubakar’ın da menajerine “Para önemli ama Beşiktaş’ta devam etmek istiyorum” demesi de Zahavi’nin yumuşamasına neden oldu.

BAŞKAN’A BİLGİ VERİLDİ

Kocadağ, Başkan Çebi’ye, “Hem Aboubakar’ı memnun edecek. Hem de Beşiktaş’ı zorda bırakmayacak bir sözleşme hazırlanması için çalışıyoruz” dedi. Aboubakar için hazırlanacak sözleşme son olarak Çebi’nin önüne gidecek. Onay çıkarsa Aboubakar’la 3 yıllık sözleşme imzalanacak.

YİNE BEŞİKTAŞ’TA COŞTU

Kamerunlu forvet bu sezon 28 resmi maçta 16 gol atarken, 5 de gol pası verdi ve toplam 21 gole direkt katkı sağladı.

Yorum Yap