Beşiktaş’ta Ayrılık Haberi

 Beşiktaş’ta Ayrılık Haberi
Okunuyor Beşiktaş’ta Ayrılık Haberi

Süper Lig’de zirveye çivi çakan Beşiktaş’ta ayrılık haberleri gelmeye başladı.

FRANSA LİGİ’NDEN YILDIZ OYUNCU

Süper Lig’de zirve yarışında avantaj yakalayan lider Beşiktaş’ta sıcak saatler yaşanıyor. 2 futbolcuyla yollar ayrılacak. Fransa Ligi’nden yıldız oyuncuyla temaslar başladı.

MENSAH’IN OPSİYONU KULLANILMAYACAK

Beşiktaş’ta Dorukhan Toköz sezon sonunda takımdan ayrılacak ve Mensah’ın opsiyonu kullanılmayacak. Ayrıca Atiba’nın da ilerleyen yaşı nedeniyle durumu belirsiz.

28 MAÇTA 4 GOL, 1 ASİST

Kayserispor’dan 500 bin euro kiralama bedeli ve 4.5 milyon euro satın alma opsiyonu ile transfer ettiği Ganalı futbolcu, 28 maça çıkarken 4 gol ve 1 asistle oynadı. İnişli-çıkışlı bir performans sergileyen 26 yaşındaki orta saha, son olarak 31 Ocak’ta oynanan Trabzonspor maçında ilk 11’de yer almıştı.

8 MAÇTA YEDEK KULÜBESİNDE OTURDU

Cezalı ve izinli olduğu iki karşılaşma dışında 8 resmi maçta yedek kulübesinde oturan Mensah için yüksek bonservis yükünün altına girilmeyecek.

SAKATLIKLAR YILDIRDI

Kartal’ın bonservissiz transfer ettiği Gökhan Töre ise sakatlıklardan dolayı bir türlü dikiş tutturamadı. Sadece 12 karşılaşmada oynayıp, 1 gol ve 1 asistlik performans sergiledi.

OPSİYON KULLANILMAYACAK

Yönetimin, Gökhan Töre ile sezon başında, 4.5 milyon TL artı 100 bin TL maç başı ücretten yaptığı 1+1 yıllık sözleşmedeki opsiyonu kullanması beklenmiyor.

Yorum Yap