Belhanda Beşiktaş Kapısını Zorluyor

 Belhanda Beşiktaş Kapısını Zorluyor
Okunuyor Belhanda Beşiktaş Kapısını Zorluyor

Galatasaray’ın olaylı bir şekilde sözleşmesini feshettiği Belhanda, kulüp aramaya başladı.

BEŞİKTAŞ GERİ ÇEVİRDİ

İstanbul takımlarına haberler gönderen Belhanda cephesinin, Beşiktaş’ın da kapısını çaldığı belirtildi. Ancak siyah-beyazlıların görüşme isteğine ret yanıtı vererek, Belhanda’yla ilgili bir yönetimin bir tasarrufu olmadığı kaydedildi.

TÜRKİYE’DEN TEKLİF BEKLİYOR

Türkiye’de çok mutlu olduğu belirtilen Belhanda, İstanbul’da okuyan oğlunun ve ailesinin düzenini bozmak istemediği için, yaşadığı yerde hayatına devam edecek. Faslı futbolcunun, Türkiye’den gelecek transfer tekliflerine açık olduğu ve gelecek sezon bir başka takımın formasını giyebileceği belirtiliyor.

SEVILLA VE BETIS İDDİASI

Öte yandan İspanyol basını Faslı oyuncuya talip olan kulüplerin Endülüs bölgesinin iki ezeli rakibi Sevilla ve Real Betis olduğunu yazdı. Oyuncunun sözleşmesinin elinde olması ve maliyetsiz transfer yapabilmesi nedeniyle iki İspanyol kulübü tarafından menajerine tekliflerin iletildiği kaydedildi. 31 yaşındaki ismin ayrıca sözleşmesiz oyuncu havuzunun etkili isimlerinden biri olacağı ve transfer döneminin ciddi bir oyuncusu olacağı ifade ediliyor.

KONUYU FIFA’YA TAŞIYACAK

Sözleşmesinin fesh edilmesinin yanısıra 335 bin euro para cezası verilen Faslı oyuncu konuyu FIFA’ya taşıma kararı aldı. Belhanda’nın Başakşehir veya S.Arabistan’dan bir takıma transfer olacağı iddia edildi.

Yorum Yap